Butik SHE/S A RIOT na Mysiej 3: 3,2,1 start!

Posted on

Ostatnio przekonałam się po raz pierwszy w życiu o wielu rzeczach. Że mogę pracować 40 godzin z rzędu z jedną trzygodzinną przerwą na sen. Że mogę w ciągu jednego dnia wypić 8 kaw i przeprowadzić 90 rozmów telefonicznych (i wciąż mieć około 40 nieodebranych połączeń).  I o tym, że niemal jednocześnie 12 różnych kurierów dostarczy łącznie w ciągu godziny ponad 60 paczek. A na koniec szaleńczego maratonu pan szklarz, który robił gablotę na biżuterię do naszego butiku powie, że SHE/S A RIOT to najpiękniejsza nazwa, jaką kiedykolwiek słyszał.

Udało się. Oficjalnie od 4 dni działa najnowszy butik SHE/S A RIOT w Warszawie na Mysiej 3. Tak jak zapowiadałam chcę stworzyć przestrzeń, w której będą się mogły realizować życiowe przyjemności. W której znajdą się przedmioty przeze mnie osobiście wyselekcjonowane po to, żebym mogła Wam pomóc znaleźć to, co najlepiej do Was pasuje: do Waszego stylu życia, charakteru, osobowości czy nastroju. Dlatego od 4 dni spotykam się z Wam w butiku osobiście. Osobiście doradzam, osobiście pakuję Wasze zakupy. Jestem w 100% dla Was.

Kocham przedmioty, które mają wspaniałą historię. Kolejno będę Wam opowiadać historię tych rzeczy, które u nas znajdziecie, bo trafiły do butiku SHE/S A RIOT nieprzypadkowo.

A teraz bardzo Wam dziękuję za tak liczne przybycie w czwartek. Tomkowi Woźniakowi i jego cudownej ekipie z Kitchen Restaurant za pyszności, jakie przygotowali. Piotrkowi Chylareckiemu z cukierni Odette za najwspanialszą słodką niespodziankę. Karolinie, Łukaszowi i Krzyśkowi ze Studia Robot za wspólną wytężoną pracę nad aranżacją wnętrza naszego butiku. Radkowi i Łukaszowi z kwiaciarni Kwiaty i Miut za roślinną instalację. Monstera deliciosa to jeden z moich ukochanych kwiatów. Podobnie jak do ulubionych należą inspirowane designem lat 60. meble Noti, które są w naszym butiku w obiciu w wymarzonym przeze mnie kolorze stali (do tego jest to linia wyróżniona prestiżową nagrodą Red Dot Award).

Niedługo kolejne historie i kolejne niespodzianki. Bo otwarcie butiku SHE/S A RIOT na Mysiej 3 to dopiero początek riot pomysłów.

Do zobaczenia!

Ewelina