Idealny prezent

Posted on

Screen Shot 2015-04-12 at 23.21.33

Dziś będzie opowieść dla tych, którzy kochają dobrze zaprojektowane wnętrza i dla tych, którzy nie mieli jeszcze okazji trafić do naszego butiku w Warszawie na Mysiej 3.  Kuba Pleśniarski zrobił nam piękne zdjęcia całości i dlatego uznałam, że to idealny moment, żeby nasz nowy sklep Wam zaprezentować.

Wnętrze butiku utrzymane jest w bieli przełamanej akcentami czarnego szkła i punktami zieleni. Projekt aranżacji całej przestrzeni powstał przy współpracy marki SHE/S A RIOT z Studiem Robot, założonym przez  trójkę absolwentów Wydziału Wzornictwa warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych: Karolinę Chyziak, Krzysztofa Czajkę i Łukasza Wysoczyńskiego, których realizacje od dawna mi się podobały. Stalowe rurki, laminowana sklejka i szkło plus gra płaszczyznami – dzięki tym rozwiązaniom nieco industrialny charakter miejsca zyskał osobisty i rozpoznawalny rys o jakim marzyłam.

Screen Shot 2015-04-12 at 23.19.56

Centralną część butiku stanowi ażurowa instalacja z roślinnością w roli głównej – monstera deliciosa nadaje pomieszczeniu niepowtarzalny charakter. Za aranżację roślinną odpowiada poznańska kwiaciarnia Kwiaty i Miut. A jak niektórzy z Was już wiedzą, montsera to jedna z moich absolutnie ulubionych roślin. Nasz butik działa dopiero od 3 tygodni, a każda z nich wypuściła już przynajmniej cztery nowe liście!

Najbardziej cieszy mnie, gdy słyszę, że SHE/S A RIOT na Mysiej 3 to idealne miejsce dla poszukujących wyjątkowego prezentu dla kogoś bliskiego lub dla siebie. Ostatnio regularnie wpadający do nas na zakupy pan powiedział: – Gdy u was jestem, to jakbym wpdał w jakąś dziurę w czasoprzestrzeni, niby się spieszę, ale siedzę już u was 40 minut i chciałbym kupić wszystko.

Screen Shot 2015-04-12 at 23.19.34

Czekamy na Was w Warszawie na Mysiej 3 (2 piętro) od poniedziałku do soboty w godzinach 10-20 i w niedziele w godzinach 12-18. Do zobaczenia!

Ewelina