ITTAR – zapachowe towarzystwo

Posted on

Zrzut ekranu 2015-04-05 o 22.12.48
Kocham pachnące świece. Niektóre aromaty pomagają mi się skupić, inne wybieram, gdy chcę się zrelaksować w wieczornej kąpieli. Chcę, żeby dodatkowo świeca cieszyła moje oko pięknym opakowaniem. Ostatnio nawet w podróż nie ruszam się bez słoiczka ze świecą ITTAR.

ITTAR to dla mnie idealne zapachowe i nastrojowe towarzystwo.

Świece ITTAR wykonane są w 100% z niemodyfikowanego wosku sojowego, są ekologiczne i nigdy żaden z ich składników nie był testowany na zwierzętach.

Nie zawierają stearyny, parafiny ani sztucznych barwników – dzięki temu świece są nietoksyczne, bezpieczne dla zdrowia i nieszkodliwe dla alergików. Można je bez problemu palić w pomieszczeniach, w których przebywają małe dzieci, osoby starsze, czy zwierzęta

Zarówno świece jak i opakowania są w 100% biodegradowalne, do tego są ręcznie robione w Polsce w rodzinnej manufakturze.

Już dziś chciałabym zapowiedzieć wtorkową premierę. 7 kwietnia w butiku SHE/S A RIOT w Warszawie (Mysia 3, 2 piętro) nie tylko pojawią się Wasze ulubione zapachy świec ITTAR, które w ostatnim czasie zupełnie się wyprzedały (np. kawa zbożowa z mlekiem czy delikatna biała herbata z płatkami róży), ale odbędzie się premiera zupełnie nowych aromatów. Mogę zdradzić, że do moich ulubionych nowości należą: świeża pościel, rum i egzotyczne drewno, tytoń i figi. A będzie ich dużo więcej.

Wprowadzimy też nową pojemność świec (240ml) – czyli Wasze ukochane świece ITTAR będziecie teraz mogli mieć w wersji “gigant”  – wtedy czas ich użytkowania osiągnie 70-80 godzin!

Już nie mogę się doczekać. Widzimy się we wtorek!

Ewelina

ittarcandles.com